Szamotuły zwyciężają w Objezierzu

OBJEZIERZE. Nikt nie watpił, że faworytem turnieju o puchar prezesa LKS Orkan Objezierze była drużyna z Szamotuł, prowadzona przez Zbigniewa Małachowskiego. Przypuszczenia potwierdziły się, w finale turnieju spotkały się drużyny Sparty Szamotuły i Wełny Skoki. Cieszy, że obie drużyny w finale zaprezentowały wysoki poziom sportowy, grając z niezwykłym zaangażowaniem i dostarczając wielu emocji zebranej na objezierskiej hali publiczności i zawodnikom. 

Pojedynek zakończył się zwycięstwem Sparty, która jak na czwartoligowca przystało, pokazała ciekawy, dojrzały futbol. Podobną postawę zaprezentowały pozostałe drużyny turniejowe, co tylko potwierdza fakt, iż objezierski turniej stał na wysokim poziomie sportowym. Organizatorzy zawodów pragną raz jeszcze gorąco podziękować wszystkim przybyłym i już teraz wszystkie drużyny zapraszają za rok. Za pomoc w organizacji zawodów zarząd klubu kieruje podziękowania na ręce Arkadiusza Janeckiego.

Końcowe wyniki przedstawiają się następująco: Sparta Szamotuły, Wełna Skoki, Wełna Rogoźno, KS Łopuchowo, Noteć Czarnków, Orkan Objezierze.

Podobne artykuły