Piłkarze Sparty na obozie przygotowawczym

OBORNIKI. Po czwartkowym treningu trener piłkarzy nożnych Sparty Mariusz Drewicz ostatecznie ogłosił, kto pojechał na zimowy obóz przygotowawczy do Świeradowa Zdrój. W poniedziałek i wtorek piłkarze Sparty trenowali na halach w Obornikach i Objezierzu.  Kilku z nich nie udało się przekonać trenera i zrezygnowano z ich usług i prawdopodobnie nie znajdą się w kadrze na rundę rewanżową. 

W niedzielny poranek piłkarze udali się do Świeradowa na obóz przygotowawczy, który potrwa do następnej soboty. Mariusz Drewicz zabrał ze sobą 25 zawodników, z którymi będzie pracował nad przygotowaniem siłowym i kondycyjnym. Od poniedziałku do piątki zawodnicy będą mieli dwa treningi dziennie, rano teren, a popołudniu sala z siłownią. W sobotę piłkarze Sparty po zajęciach w terenie i obiedzie wrócą do Obornik.

Miejmy nadzieję, że spartanie solidnie przepracują obóz i że nikt nie nabawi się kontuzji.  Już teraz bowiem wiemy że na obóz z powodu kontuzji nie pojechali Krzysztof Lizewicz i Marcin Radziwołek, obaj narzekają na ból w kolanie.

Podobne artykuły