Nic jej nie powstrzyma

OBORNIKI, WARSZAWA. W warszawskim klubie Harlem, odbyła się szósta edycja Shake Ya Booty. Jest to prestiżowy konkurs tańca dla kobiet w rytm muzyki hip-hop, r&b oraz dancehall. Zmagania solowych występów oceniali jurorzy związani z tańcem i kulturą hip-hop a imprezę prowadzili znani didżeje. Nie zabrakło tam oczywiście reprezentacji tancerek CatClan, w składzie Klaudia Koralewska, Agata Jarzębowska, Ilona Tadla oraz niezastąpionego duetu dopingowego Kamila Konik i Sara Czaja. 

Atmosfera była przednia a podczas eliminacji jury wyłoniło 11 najlepszych uczestniczek. W zmaganiach wzięło udział prawie 50 dziewczyn z całej Polski. Poziom był bardzo wysoki, a Oborniki zastały bardzo dobrze zaprezentowane. Po obradach komisji zostały ogłoszone finalistki, a jedną z nich była Ilona. W finale zatańczyła wyłoniona podczas eliminacji 11-nastka oraz zwyciężczyni dwóch poprzednich edycji konkursu. Każda z zawodniczek miała minutę  na zaprezentowanie swoich umiejętności tanecznych. Nadszedł wtedy czas by poznać pięć tancerek, które będą walczyć dalej. Ilona zakwalifikowała się do kolejnego etapu. Około północy publiczność była świadkiem dogrywki, w formie bitwy tanecznej. Pierwszą, o III miejsce stoczyły Oliwia Lucedarska i Magda Wójcik. Zaś drugą, o miejsce I, Daria Klepka i Ilona Tadla. Ostatecznie Ilonie przyznano bardzo wysokie II miejsce.

– To był dla mnie szok, ale bardzo przyjemny i pożądany. Ciekawostką jest fakt, że w sobotę rano zauważyłam wysypkę, której przybywało, ale nie bardzo się tym przejęłam. W poniedziałek po konsultacji z lekarzem już wiedziałam, że po raz drugi mam ospę. Wniosek jest jeden: nic mnie nie powstrzyma. 

Podobne artykuły