Trzecia porażka Wełny Rogoźno

OWIŃSKA. W sobotę 12 września zespół Wełny Rogoźno wyjechał do Owińsk, by rozegrać mecz w ramach IV kolejki ligi okręgowej grupy wschodniej.  W tym sezonie był to drugi mecz na wyjeździe. W pierwszym spotkaniu wyjazdowym Wełna pokonała faworyzowaną Wartę Śrem 1:0. Po ostatniej porażce u siebie, rogozińscy piłkarze chcieli udowodnić, że są dobrym zespołem i z każdym przeciwnikiem mogą wygrać.

Mecz z Błękitnymi Owińska rozpoczął się znakomicie. Po pięknej akcji przeprowadzonej prawą stroną boiska, Szymon Wojciechowski wykorzystał dośrodkowanie i strzelił na 1:0. Później do głosu doszli gospodarze, którzy w 9 minut wyszli na prowadzenie  2:1, takim też wynikiem zakończyła się pierwsza część spotkania.

Druga połowa  rozpoczęła się od ataków gospodarzy. Jedną z kontr wykorzystał były piłkarz Wełny, Robert Ludowicz, który pięknym strzałem przelobował rogozińskiego bramkarza. Wełna zaczęła atakować, niestety odkrywając tyły. Kolejna kontrę wykorzystał Krzysztof Blados, który również grał w Rogoźnie.

Od tego momentu w szeregi gospodarzy wstąpiło rozluźnienie. Rogozińskim piłkarzom udało się to wykorzystać i strzelić bramkę. Rzut karny podyktowany za faul na Mateuszu Lepkowskim wykorzystał Szymon Wojciechowski, który zdobył już czwartą bramkę w tym sezonie.

Wełna zagrała w składzie: Pokorzynski Dominik, Kudliński Michał, Sztuba Michał, Zemlik Marcin, Kaczmarczyk Krystian, Lech Łukasz,  Czarnecki Adrian (C), Urban Sławomir, Ber Jarosław, Wólczyński Łukasz, Wojciechowski Szymon.  Na boisku pojawili się także Lepkowski Mateusz, Jóżwiak Bartosz, Baczyński Michał i Kotus Norbert.