Jednak porażka Wełny

ROGOŹNO. W sobotę Wełna rozegrała mecz trzeciej kolejki, podejmując Piasta Kobylnica. Zespół, pod wodzą  trenera Ryszarda Włodarczaka, był bardzo zdeterminowany, piłkarze wierzyli w pierwsze zwycięstwo u siebie. Jednak goście bardzo szybko sprowadzili rogoźnian na ziemie. Po dość wyrównanej pierwszej połowie i stracie tylko jednego gola w końcówce, Wełna przegrywała 0:1. Druga połowa rozpoczęła się bardzo dobrze. Po faulu w polu karnym, Szymon Wojciechowski wykorzystał jedenastkę i wyrównał stan meczu. Niestety, dalsza część spotkania była fatalna, Wełna straciła aż 3 bramki i uległa ostatecznie Piastowi Kobylnica 1:4.

Wełna zagrała w składzie: Pokorzyński Dominik, Kudliński Michał, Sztuba Michał, Błasiak Roman, Kaczmarczyk Krystian, Ber Jarosław, Urban Sławomir, Czarnecki Adrian (C), Lech Łukasz, Zemlik Marcin, Wojciechowski Szymon. Na boisku pojwaili się także Kotus Norbert, Bartol Jakub, Wólczyński Łukasz i  Pułkowski Marek.