Pobili się na licytacji

OBORNIKI. W czwartek 20 sierpnia podczas licytacji samochodu przez komornika urzędującego przy obornickim Urzędzie Skarbowym doszło do bójki, kradzieży i użycia gazu. Przedmiotem sporu okazał się być 13-letni samochód marki Mercedes Sprinter, należący do Karola D. z ulicy Armii Krajowej w Obornikach. 

Licytator wywoływał auto za 8 025 złotych i tyle chcieli zapłacić panowie, którzy na takich właśnie okazjach zerują. Byliby dopięli swego, gdyby nie inny uczestnik, który ich nagle przebił i wygrał licytację  Byli wściekli, więc rzucili się z pięściami na konkurenta. Ten to przewidział i rozpylił w ich stronę gaz pieprzowy. 

Organizatorzy wezwali pomoc. Pierwsza przybyła straż miejska i uspokoiła strony konfliktu. Wszyscy uczestnicy licytacji opuścili pomieszczenie przy ulicy Lipowej płacząc jak bobry. Zwycięzca zarobił na Mercedesie, ale też i sporo stracił. Bo jak stwierdził, podczas bójki ktoś rąbnął mu portfel z kilkoma setkami. Sprawę bada teraz policja a paru cwaniaczków znów czeka na następny przetarg. 

Podobne artykuły