Porażka Wełny na inaugurację IV ligi

ROGOŹNO. W sobotę 22 sierpnia zainaugurowano rozgrywki o mistrzostwo klasy okręgowej. Rogozińska Wełna rozegrała na własnym boisku mecz z TPS Winogrady Poznań. Spotkanie, obserwowane przez blisko 100 widzów, zakończyło się porażką rogoźnian 0:2.

Na boisku było dużo walki, był to wyrównany mecz, do przerwy zakończony bezbramkowym remisem. W drugiej połowie poznaniacy zaczęli lekko przeważać, w końcu wykorzystali dwa błędy obrony Wełny i mogli cieszyć się z wygranego spotkania. Na boisku zagrał najnowszy nabytek rogozińskiego klubu – Szymon Wojciechowski, który powrócił po przerwie.

Tegoroczną kadrę rogozińskiego zespołu tworzą bramkarze Dominik Pokorzyński, Dariusz Panowicz; obrońcy Michał Sztuba, Roman Błasiak, Krzysztof Słodowy, Krystian Kaczmarczyk; pomocnicy Sławomir Urban, Adrian Czarnecki, Bartosz Jóźwiak, Łukasz Lech, Jakub Bartol, Michał Kudliński, Norbert Kotus, Michał Baczyński, Mateusz Lepkowski; napastnicy Łukasz Wólczyński, Jarosław Ber, Szymon Wojciechowski, Łukasz Jedliński, Marcin Zemlik. W sztabie szkoleniowym znaleźli się trener Ryszard Włodarczak Ryszard i kierownik drużyny Dawid Rabsch.