Kolizji i wypadków zatrzęsienie

GMINA ROGOŹNO. W ubiegły poniedziałek wydarzyły się aż trzy kolizje. Na  Wielkiej Poznańskiej kierujący samochodem marki Fiat nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył VW Transportera, przepychając go na Opla Corsę. O godz. 16.50 w Marlewie, kierujący innym Fiatem nie zachował bezpieczeństwa podczas wykonywania manewru wyprzedzania i doprowadził do zderzenia z Fordem oraz Renault Clio. Również w poniedziałek kierujący motorowerem uderzył w tył zaparkowanego samochodu ciężarowego. Motorowerzysta, mieszkaniec Rogoźna, został przewieziony do szpitala. 

Natomiast we wtorek na ul. Kościuszki kierujący samochodem Renault Talia uderzył w Opla Vectrę. Tego samego dnia na trasie krajowej nr 11 w Wełnie zderzyły się Peugeot z Audi E3

W Tarnowie na krętym przejeździe kolejowym, wzdłuż drogi krajowej nr 11, kierowca samochodu ciężarowego nie opanował pojazdu, którym zarzuciło i uderzył w jadącego z naprzeciwka Renault. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, a ruch pociągów nie został zablokowany.

Podobne artykuły