Zdążą przed wrześniem

GMINA ROGOŹNO. Trwają wakacyjne remonty w szkołach i przedszkolach, nadzorowane przez Zespół Administracyjno-Ekonomiczny Placówek Oświatowych. Chociaż liczbę jego pracowników można wyliczyć na palcach dwóch rąk, radzą sobie znakomicie pod kierownictwem Wiktora Jaworskiego. Dyrektor zapewnia, że wszystkie prace zostaną ukończone przed wrześniem.

Pisaliśmy już o nowej elewacji w SP 2. W Gimnazjum nr 1 trwa remont sali gimnastycznej i wymiana instalacji CO. Dodajmy naprawę elewacji i wymianę okien  w Parkowie; częściową wymianę pokrycia dachowego i remont biblioteki w Pruścach; remont sali gimnastycznej i wymianę okien w Budziszewku; odnowienie podłogi-parkietu w sali gimnastycznej Przedszkola nr 1; remont kuchni, wykonanie nowej kanalizacji i instalacji elektrycznej bloku żywienia w Przedszkolu nr 2; remont kompleksowy dwóch łazienek przedszkola w Parkowie.

W Tarnowie, w ramach przygotowań do spełnienia wymagań nowych podstaw programowych dla klas zerowych, przystosowywane są nowe pomieszczenia dla najmłodszych. 

Burmistrz Janus doprowadził do największych inwestycji w oświatę od wielu lat. Całość będzie kosztowała gminę Rogoźno około 500 tys. zł.

Podobne artykuły