Siatkarskie trójki na rogozińskiej plaży

ROGOŹNO. W ostatnią niedzielę na plaży  Rogozińskiego Ośrodka Rekreacyjno- Sportowego odbył się wakacyjny turniej siatkówki trójek. Jak sama nazwa wskazuje, na jeden zespół przypadało trzech zawodników, drużyn było piętnaście, co dało w sumie około 50 zawodników.

Jest to spora liczba, zważywszy na kameralną organizację tego sportowego przedsięwzięcia.  Skład większości zespołów był czysto męski. Na szczęście tej dawce testosteronu przeciwstawiła się jedna żeńska drużyna dziewcząt Liceum Ogólnokształcącego z Rogoźna, pod przywództwem Kasi Tomczyk.

Dziewczęta swym wyglądem i grą spowodowały szybsze krążenie krwi wśród panów, co skutkowało wytworzenia się silnej rywalizacji podczas 30 rozegranych meczy.

Zwycięzcami turnieju zostali Maciej Kozłowski, Bartłomiej Dzwonek i Krzysztof Michalski, drugie miejsce zajęli Krzysztof Noga, Bartosz Tabat, Paweł Nowak,  a trzecie przypadło Marcinowi Frankowskiemu, Łukaszowi Zawiskiemu i Dariuszowi Ostańskiemu. 

Zwycięzcy otrzymali medale oraz dyplomy sponsorowane przez Urząd Miejski. Rogozińskie Centrum Kultury dbało o chłodzenie zawodników napojami oraz dostarczyło  tryskającego energią prowadzącego, Ryszarda Dworzańskiego.

Podobne artykuły