Kolejny karambol

POWIAT OBORNICKI. W Marlewie na drodze wojewódzkiej nr 195, pomiędzy Rogoźnem a Wągrowcem, doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów. Na skutek tego zdarzenia pięć osób trafiło do szpitala. Trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn wypadku.

Rzecz się miała 27 lipca około godziny 15:55. Na prostym odcinku drogi kierujący samochodem marki VW Caddy, 60-letni mieszkaniec Obornik, z nieustalonej jeszcze przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym z przeciwka samochodem marki Renault Scenic, kierowanym przez 50-letniego mieszkańca Wągrowca. Następnie uderzył w jadący za Renaultem samochód marki VW Vento kierowany przez 48-letniego mieszkańca Wągrowca. 

W wyniku zdarzenia kierowcy wszystkich pojazdów oraz pasażerka Vento plus jeszcze jeden pasażer doznali obrażeń ciała i zostali hospitalizowani w szpitalu w Wągrowcu.  Zator na drodze był wyjątkowo długi. Uczestnicy wypadku musieli też długo czekać na karetki pogotowia, bowiem wskutek sezonu urlopowego wągrowiecki szpital dysponował tylko jedną karetką.

Podobne artykuły