Rekordowa niedziela

POWIAT OBORNICKI. Brawura, brak rozsądku, ale i nierzadko złe drogi, są najczęstszym powodem wzrostu ilości wypadków. W poprzednim numerze pisaliśmy o zdarzeniach do których doszło w miniony weekend w Kowanówku i w Rożnowie. W tym ostatnim miejscu na szczęście tylko dwie osoby – a nie jak napisaliśmy w relacji trzy – odniosły obrażenia. 

Ponadto 19 lipca o godzinie 19:30 zdarzył się wypadek przy ulicy Czarnkowskiej o czym także wspomnieliśmy. Zderzyły się tam VW Golf, VW Polo i Iveco. W wyniku małego karambolu jedna osoba została odwieziona do szpitala w Obornikach. 

Tamta niedziela była dniem o największej liczbie zdarzeń drogowych, a wśród nich warto wspomnieć jeszcze o kierowcy Fiata 126, który w niedzielny wieczór nie zachował należytej ostrożności, zjechał na przeciwny pas ruchu na drodze w  Studzieńcu i otarł się o Opla Vectr,ę a na koniec uderzył w VW Polo, by ostatecznie wylądować w polu. W wyniku tego zderzenia kierujący VW Polo wyrzucony z drogi wpadł na pobocze i dachował. 

Krótko po tym samochód zaczął dymić z komory silnika. Strażacy zapobiegli co prawda wybuchowi ognia nie mniej jednak dwie osoby zostały ranne. Były to kierowca Fiata i pasażerka VW Polo, Zespoły pogotowia zabrały ich do szpitala w Obornikach.

Podobne artykuły