Roztańczyć ulicę

OBORNIKI. Dla zespołu CatClan, działającego przy OOK, lipiec okazał się miesiącem bardzo tanecznym. W każdym tygodniu na obornickich ulicach pojawiają się podopieczne pani Ilony, by ożywić miasto tańcem. Pierwszy pokaz odbył się czwartego lipca w holu Intermarche, gdzie tancerki zapędził deszcz. Kolejną okazję do ujrzenia grupy w tańcu  mieli oborniczanie 9 lipca w okolicach Polo marketu oraz na targowisku miejskim. 

W ubiegły czwartek, 16 lipca, tancerki Ilony Tadla wystąpiły w po raz trzeci i również w okolicach Polo marketu. Pomiędzy godzinami 9.30 a 12.00 można było podziwiać ich talent i umiejętności. Ekspresja i radość tancerek przyciągała spojrzenia przechodniów a każdy nawet najbardziej zabiegany mieszkaniec Obornik stawał by choć przez chwilę podziwiać popis dziewczyn. Celem projektu jest rozpowszechnianie tańca jako takiego, zespołu CatClan, a także zbiórka pieniędzy na obóz taneczny organizowany w zamian za taniec.

Organizatorka przewiduje jeszcze dwa lipcowe pokazy na terenie Obornik. 23 lipca dziewczyny na pewno odwiedzą targowisko miejskie, zaś miejsce głównego z pokazów wciąż jeszcze jest owiane tajemnicą

Podobne artykuły