Nagrody dla oborniczani rogoźnian

POZNAŃ, POWIAT OBORNICKI. Ostatni czerwca był dniem dość szczególnym dla gminnej spółki Przedsiębiorstwo Wodne i Kanalizacyjne. Tego dnia prezes Tomasz Augustyn odebrał w Pałacu Działyńskich w Poznaniu nagrodę XI edycji Konkursu o Wielkopolską Jakość. To duża i ważna nagroda dla spółki zajmującej się generalnie zaopatrzeniem gminy w wodę oraz odbiorem ścieków. Wielkopolska Nagroda potwierdza sukces w dążeniu ku najwyższej jakości i jest swoistą gwarancją zawsze wysokich standardów tych mediów, które przecież przekładają się bezpośrednio na zdrowie i jakość życia oborniczan. 

Skoro mowa o zdrowiu, to nie mniej miło jest nam donieść, że wśród tegorocznych finalistów konkursu znaleźli się także Szpital Rehabilitacyjno-Kardiologiczny w Kowanówku, w którego imieniu wyróżnienie odebrał dyrektor Michał Manicki oraz Zakład Elektroinstalacyjny Jana Kapeli z Rogoźna. W tym przypadku nagrodę odebrał właściciel zakładu. 

O ile dla Jana Kapeli nagroda zdecydowanie zwiększa prestiż jego firmy, to wysokie wyróżnienie dla szpitala z Kowanówka jest jakby rodzajem kamienia milowego na drodze kolejnych sukcesów. Liczne certyfikaty i podobne wyróżnienia jedynie dowodzą, iż lecznica pod zarządem Michała Manickiego wciąż należy do najlepszych, a raz podniesiona przez dyrektora i jego personel poprzeczka na zawsze pozostała wysoko i nie zmieni tego nawet kryzys. 

Podobne artykuły