Kanclerz zaprasza

OBORNIKI. Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości z siedzibą w Poznaniu została utworzona w 1998 roku z inicjatywy Fundacji Własności Prywatnej „Sami Sobie” oraz Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Z końcem czerwca uruchomiony został nowy wydział w Obornikach. W związku z tym postanowiliśmy zapytać  Kanclerza WSHiR prof. dr Janusza Czernego – dlaczego właśnie Oborniki? 

– Propozycja uruchomienia wydziału wyszła ze strony władz samorządowych Obornik które dostrzegły możliwość rozwoju edukacyjnego i kulturowego środowiska, a przede wszystkim zwiększenia szansy studiowania przez maturzystów z Obornik i okolicy. Studia w Wyższej Szkole Handlu i Rachunkowości są gwarancją zdobycia wszechstronnego i rzetelnego wykształcenia a także profesjonalnego przygotowania zawodowego.

Założycielami Wyższej Szkoły Handlu i Rachunkowości są instytucje publiczne, posiadające wieloletnie doświadczenie w praktyce gospodarczej. Kompetentna i doświadczona kadra naukowo-dydaktyczna wspomagana przez praktyków życia gospodarczego gwarantuje wysoki poziom kształcenia studentów. Prof. Czerny informuje, że WSHi R kształci studentów na kierunku zarządzanie w zakresie specjalizacji z rachunkowości i obrotu gospodarczego. W jego ocenie specjaliści w dziedzinie rachunkowości mają najmniejsze problemy ze znalezieniem pracy, która niesie ze sobą satysfakcję, zarówno zawodową, jak i finansową. – W procesie kształceni szczególny nacisk położony jest na marketingową orientację w zarządzaniu oraz na ścisłe powiązanie problemów kreowania przyszłości firmy z zagadnieniami organizacyjnymi, prawnymi, społecznymi i finansowymi. Program nauczania oferowany przez WSHiR gwarantuje kompleksowe zaspokojenie potrzeb i oczekiwań studentów oraz ich przyszłych pracodawców.

Na koniec przypomina: zajęcia prowadzone będą w Obornikach w Zespole Szkół przy ul. Obrzyckiej 88. Rekrutacja na studia odbywa się w sekretariacie Zespołu Szkół od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-14:00. Oczywiście wszyscy chętni mogą również składać wymagane dokumenty w biurze rekrutacji w Poznaniu przy ul. Gajowej 6, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-17:00 oraz w każdą sobotę w godz. 9:00-14:00.

Podobne artykuły