Boleni nie było

OBORNIKI. Zarząd Koła PZW nr 32 w Obornikach zorganizował zawody spiningowe. Odbyły się one na rzece Warcie w Uścikówcu. Głównej nagrody nie rozdano, z uwagi na fakt iż nikt z uczestników zawodów nie złowił bolenia. Zwyciężył Zbigniew Dąbrowski (1340g), przed Henrykiem Dąbrowskim (524g) i Marcinem Cichorkiem (439g).

4 lipca na jez. Budziszewko przeprowadzono zawody wędkarskie dla emerytów i rencistów koła. Dopisała pogoda, natomiast nie frekwencja uczestników imprezy. W zawodach zwyciężył Antoni Tarka (6500g). Następne miejsca zajęli Eugeniusz Kąkol, Alojzy Ziemski, Marian Palinkiewicz, Ryszard Antkowiak Adam i Góra. 

Wzorem lat poprzednich zarząd koła organizuje dla swych członków imprezę nad rzeką Wartą w firmie Guma. 18 lipca. odbędą się zawody o największą rybę w dziesięciu gatunkach. W godz. 11,30-12,00 przewidziano zapisy chętnych. Od godziny 13,00 do godziny 16,00 trwał będzie konkurs wędkarski. Po godz. 18,00 przewidziano rozpoczęcie biesiady wędkarskiej. Na dzień 9 sierpnia zaplanowano zawody dla seniorów o puchar lata.

Podobne artykuły