Biuro obsługi petenta już przyjmuje

OBORNIKI. W ubiegłym tygodniu miało miejsce oficjalne otwarcie w holu urzędu miejskiego Biura Obsługi Petenta. Przy okazji odświeżono całą klatkę schodową oraz korytarze przychodni lekarskich.

Przebudowany hol wrócił do swej pierwotnej powierzchni. Posadzkę firma Wrimar państwa Włodzimierza i  Pauliny Ratajczak pokryła kamieniem, kamienne są też schody, ściana oraz obudowy kolumn podtrzymujących strop. 

Za oddzielającą urzędników od petentów ladą siedzą trzy osoby załatwiające najpopularniejsze sprawy. Można tam zarejestrować firmę, załatwić wszelkie sprawy związane z ewidencją ludności oraz złożyć dokumenty lub uzyskać wyjaśnienia. 

W holu znalazły się miejsca na wypisanie dokumentów. Jest szeroki stół z wygodnymi siedzeniami jak i miejsca stojące. Udało się też wygospodarować zaciszny kącik z kanapką, gdzie można będzie porozmawiać z urzędnikiem w sposób zapewniający nieco prywatności. Na kamiennej ścianie vis a vis wejścia znajduje się nazwa urzędu z orłem herbowym. 

Prócz biura obsługi jest tam też kancelaria i miejsce na centralkę telefoniczną. Wchodząc do urzędu można przejść precz hol i wejść do przychodni lub z przychodni przez automatyczne szklane drzwi można wejść do urzędu. 

Wszelkie prace budowlane wykonała firma Rembudex państwa Kucińskich i hol może stać się śmiało wizytówką jakości ich firmy.  Hol urzędu wykonano i zagospodarowano z wielką troską o petenta. Każdy będąc tam może liczyć na życzliwość i kompetencje zatrudnionych tam osób. Aranżacja i wystrój pomieszczenia są gustowne i przyjazne. Teraz po przebudowie holu urząd zyskał na powadze a petenci bez wątpienia zyskali na wygodzie.

Podobne artykuły