Inwestycje w Rogoźnie

ROGOŹNO. Na odcinku ulicy Wielkiej Poznańskiej, przebiegającym od sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego do dawnego szpitala – obecnie Ośrodka Rehabilitacyjnego "Pro-Vita", trwają rozpoczęte w miesiącu kwietniu roboty budowlane. Odcinek o długości 258 metrów otrzymał już nowy chodnik o szerokości 2,60 metra wykonany z kostki betonowej. Powstaje jezdnia o nawierzchni asfaltowej szeroka na 6 metrów. 

Z informacji urzędu miejskiego w Rogoźnie wynika, że wykonawca prac został wybrany w wyniku przeprowadzonego postępowania w trybie przetargu nieograniczonego i jest nim Zakład Robót Drogowych oraz Melioracyjnych Drogmell J. Cegłowski z miejscowości Borowo Młyn, gmina Pobiedziska. Całkowity koszt robót budowlanych, których termin wyznaczono na czas pomiędzy 16 kwietnia a 15 lipca, to kwota 319.591 zł brutto. 

Inwestycja realizowana jest w całości ze środków własnych gminy a zakończenie inwestycji z pewnością przyczyni się do poprawy estetyki tej części miasta oraz znacznie poprawi komfort życia mieszkańców.

Podobne artykuły