Czarne Tygrysy

KOSTRZYN, OBORNIKI. W poniedziałek 18 maja odbyły się w Kostrzyniu eliminacje turnieju Orange Cup. Była to już czternasta edycja tego ogólnokrajowego turnieju piłki nożnej dla jedenastolatków, organizowanego przez PZPN a sponsorowanego przez firmę Orange. 

Do rozgrywek zgłoszonych zostało 28 drużyn. Oborniki reprezentowała drużyna Czarne Tygrysy, złożona z chłopców uczęszczających do klas czwartych SP nr 2. W jej skład wchodzą Wojtek Kulikowski, Kacper Puszko, Franek Damecki, Gracjan Rainka, Rafał Ziółkowski, Piotrek Tomczak, Marcin Ziółkowski, Marcin Komar, Tadek Kulikowski, Wiktor Pobielski, Bartek Bielawiak, Radek Kaczmarek, Wiktor Andrzejewski i Michał Stuper. Ich opiekunami są Barbara Spychała, Marek Komar i Wiesław Kulikowski. 

W relacji tego ostatniego usłyszeliśmy: poziom rozgrywek był bardzo wysoki i nasi chłopcy nie sprostali rywalom, ulegając w fazie grupowej Groklinowi Grodzisk Wlkp. 0:3, Salosowi Poznań 0:1 i Trójce Luboń 0:3. Warto też dodać, że chłopcy wystąpili pierwszy raz w nowych strojach ufundowanych przez grupę rodziców a sam wyjazd na zawody miał miejsce dzięki bardzo dobrej współpracy dyrekcji szkoły z radą rodziców i nauczycielami wychowania fizycznego. 

Mimo wyniku meczy niższego od oczekiwań, dużą satysfakcją i radością dla opiekunów i nauczycieli był fakt, że dzieci wracały z turnieju zadowolone i z uśmiechem na twarzy. 

Podobne artykuły