Targi ślubne w Obornikach

OBORNIKI. 18 kwietnia odbyły się w Obornikach targi ślubne.  Ich pomysłodawczyniami były Urszula Nowaczyk oraz Alicja Rezlewicz Frąckowiak. Wystawcy z Poznania, Obornik, Rogoźna oraz innych miejscowości ustawili swoje stoiska na parkiecie restauracji Millenium. Prezentowano suknie ślubne i dodatki, oferowano też całą gamę usług wiążących się ze ślubami.  

Wystawcy z Obornik mieli do zaproponowania wypieki weselne, kwiaty i żywe dekoracje, zespoły muzyczne czy pełen zakres rejestracji uroczystości zaślubin na nośnikach elektronicznych najlepszych marek. Pewne gospodarstwo rolne proponowało karetę ślubną. Inna firma eleganckie limuzyny. Nie zawiodła widownia. Na targi przybyło wiele osób młodych z konkretnymi potrzebami a także całe rodziny w których ślubu się jeszcze precyzyjnie nie planuje, choć się o nim już mówi. Szczególnym miejscem podczas targów był kącik kawowy, gdzie sami wystawcy mogli podzielić się uwagami i podyskutować o trendach i kondycji swej branży. 

Targi choć pierwsze, zostały już uznane za bardzo dobrze przygotowane. Podczas rozmowy z panią Urszulą usłyszeliśmy, że nie wyklucza ona powtórki jeszcze jesienią tego roku. 

Podobne artykuły