Udany „skok” na obornicki sklep

OBORNIKI. Już po raz kolejny został skradziony utarg sklepu w Obornikach. Tym razem w „akcji” uczestniczyły trzy osoby. Wykorzystały nieuwagę sprzedawcy i ukradły mu pieniądze 

Wszystko działo się 17 marca. Do sklepu weszły dwie kobiety i mężczyzna. Poprosili o zaprezentowanie interesujacych ich ubrań. W czasie, kiedy obsługa sklepu podawała towar, jedna z kobiet została przy ladzie. Na tejże ladzie znajdowała się kasetka z pieniędzmi, z której kobieta ukradła utarg. Nie było w tym nic specjalnie trudnego, albowiem w zamku kasetki pozostawiono kluczyk. Następnie cała trójka zrezygnowała nagle z zakupów i opuściła w pośpiechu sklep. Kiedy sprzedawca zorientował się, że został okradziony, było już za późno. 

Osoby podejrzane to mężczyzna wzrostu około 170 cm, krępej budowy ciała; kobiety – jedna szczupła niskiego wzrostu, druga wysoka z krótkimi ciemnymi włosami i okularami. Nie jest to pierwszy przypadek, gdy grupa przestępców okradła obornickich handlowców, wykorzystując przy tym ich nieuwagę oraz brak podstawowego zabezpieczenia utargu. 

Podobne artykuły