Otwarcie sezonu wędkarskiego

OBORNIKI. Na jez. Dobrzyczne po raz drugi w roku bieżącym Koło PZW nr 32 w Obornikach zorganizowało zawody podlodowe. Najlepszym wędkarzem i zdobywcą pucharu został Henryk Dąbrowski (1550g). Dalsze miejsca zajęli Szymon Kempiński, Zdzisław Sobczak, Mariusz Wojtowicz, Czesław Śmielewski.

Oborniccy wędkarze – po raz pierwszy razem członkowie dwóch kół – w ramach corocznej akcji „tygodnia czystości wód” 28 marca będą sprzątać brzegi wyrobisk pożwirowych. 29 marca na rzece Warcie w Obornikach odbędą się zawody otwarcia tegorocznego sezonu. Zapisy przyjmował będzie w sekretariacie koła Kazimierz Skorupski 23 i 26 marca w godzinach od 18 do 20. Na godz. 7.00 wyznaczono zbiórkę wędkarzy koło mostu drogowego.

4 kwietnia w Darłówku na morzu Bałtyk zorganizowane zostaną zawody wędkarskie o II Morski Puchar Koła. Zapisy na wyjazd przyjmowane będą w dniach 16 i 19 marca w sekretariacie koła przez organizatorów imprezy. Znany już jest termin i miejsce przeprowadzenia XVII Memoriału im. Kazimiery i Feliksa Budychów. Impreza tym razem odbędzie się 25 kwietnia na zbiorniku Radzyny.

Podobne artykuły