Turnieje trampkarzy

OBJEZIERZE, DOPIEWO. Trampkarze starsi Sparty Oborniki uczestniczyli w turniejach rozgrywanych w Dopiewie i Objezierzu. 

W Dopiewie zawodnicy Sparty zajęli czwarte miejsce. Pierwsze spotkanie w grupie przegrali z Salosem Szczecin 1:4. Następnie odnotowali cztery zwycięstwa z rzędu,  pokonali Winogrady Poznań 4:0, Dyskobolię Grodzisk 2:1, UKS Skórzewo II 2:1, Mieszko Gniezno 3:1. W półfinale polegli z późniejszym zwycięzcą turnieju, Przemysławem Poznań 3:0. W meczu o trzecie miejsce ponownie zawodnicy Sparty przegrali z Salosem Szczecin 3:0.

W niedziele trampkarze grali w turnieju „Sparta Cup”, którego organizatorami byli OCS i Sparta Oborniki. Zawodnicy Sparty w grupie wygrali z Błękitnymi Owińska 2:0 oraz Orkanem Objezierze 5:1. Następnie podopieczni Dawida Orczykowskiego grali spotkania w grupie o miejsca 1-3. W pierwszym spotkaniu pokonali Rożnovię Rożnowo 4:1. W meczu, który decydował o pierwszym miejscu w tabeli pokonali Spartę Szamotuły 3:1.

Pamiątkowe puchary i medale wręczył prezes Sparty Zbigniew Gajewski. Drużynę w przerwie zimowej wzmocnił obrońca Mikołaj Nowotny, a ze swojej przygody z piłką zrezygnował Kordian Bukowski. Kadrę trampkarzy uzupełnił także nowy kierownik Marek Matczak.

Podobne artykuły