Taniec bardzo towarzyski

POŁAJEWO. Od września w Gminnym Ośrodku Kultury w Połajewie działa grupa tańca towarzyskiego prowadzona w ramach zajęć choreograficzno-sportowych przez doświadczoną instruktorkę Marzenę Skórnicką. Na odbywające się w każdy poniedziałek zajęcia uczęszczało początkowo blisko dwadzieścioro osób, w chwili obecnej została najwierniejsza ósemka miłośników tańca towarzyskiego. 

Na uczestników kursu czeka wiele niespodzianek. Jedną z nich była możliwość przebrania się w stroje sceniczne, co było nie lada atrakcją zwłaszcza dla młodych tancerek. Pani Marzena przywiozła na zajęcia swoje suknie, które towarzyszyły jej na konkursach i pokazach na początku kariery scenicznej. Teraz kolejne początkujące tancerki mogły zauważyć różnicę tańcząc na wysokich obcasach i przeznaczonych do tańców standardowych kostiumach. Po lekcji przyszedł czas na sesję fotograficzną i utrwalenie na zdjęciach tego szczególnego dla kursantów dnia. 

Mimo że grupa zdążyła już się bardzo ze sobą zżyć, na zajęciach chętnie widziani są nowi adepci sztuki tanecznej. Tym bardziej, że GOK w Połajewie jest blisko, a zajęcia z Marzeną Skórnicką będą trwały tylko do czerwca. 

Podobne artykuły