Streetball

ROGOŹNO. 7 lutego dziewczyny oraz chłopcy z Gimnazjum nr 1 w Rogoźnie wyruszyli na streetball Piła 2009 – 2nd Winter Edition. Jest to impreza dla wszystkich entuzjastów koszykówki. 

Wszystko rozpoczęło się o 10.00  na hali widowiskowo-sportowej MOSiR. Od momentu rozlosowania drużyn wszyscy musieli pilnować swojej kolejki, ponieważ na tej hali grało 78 drużyn z podstawówek, gimnazjów oraz kategorii open. Tylko dwie rogozińskie ekipy zdołały przejść elimanacje. Pozostałe odpadły po podliczeniu małych punktów. 

Z grupy wyszły zespoły "Paczka Mocnych" oraz "Szalone Koguty". Końcowy rezultat to 5 miejsce dla szkoły. Sukcesem może pochwalić się także Bartosz Wieczorek, który stanął na 2 miejscu w konkursie rzutów za trzy punkty. 

Drużyny: „Paczka Mocnych"- Sonia Bartnik, Anna Leśnicka, Anna Nowak i Magdalena Bińczyk, „Nike Team" – Katarzyna Siwak, Weronika Bartkowiak, Anna Mazurek i Martyna Wieczorek, "Happy End"- Paulina Nowak, Agata Fujak, Roksana Lindebna i Olga Lewtak, „Ziomale"- Łukasz Felsmann, Maciej Piechowiak, Fryderyk Kowal i Piotrek Kowalski, „Szalone Koguty"- Bartosz Wieczorek, Mateusz Bertrandt, Krzysztof Olędrowicz i Daniel Daleki.

Podobne artykuły