Puchar wójta

POŁAJEWO. W sobotę 7 lutego w sali sportowej przy szkole w Połajewie odbył się finał rozgrywek halowej ligi piłki nożnej o puchar wójta gminy Połajewo. Organizatorem rozgrywek był urząd gminy. Udział w turnieju zgłosiło 15 drużyn z terenu gminy i okolic. Mecze trwały od początku grudnia, a do ścisłego finału zakwalifikowało się sześć drużyn. 

Po zaciętej, trwającej do wieczora, walce oraz aplauzie licznej rzeszy kibiców, zwyciężyła drużyna Blacharze Sell z Połajewa, zdobywając w meczach o miejsca I-III 6 punków. 

Na miejscu drugim uplasował się zespół Szwagry z Połajewa, zaś trzecie zdobyła drużyna Rogoźno. O krok od podium byli miejscowi Bezimienni, z wójtem Stanisławem Pochylukiem w ataku, którzy ostateczni zajęli miejsce czwarte. Ostatnie tego dnia miejsca w tabeli zajęli Królewscy i Sierakówko.  Dla drużyn, które znalazły się na podium przygotowano medale i pamiątkowy puchar. Najlepszym strzelcem ligi okazał się Hubert Krystek z zespołu Królewscy, najlepszym bramkarzem Szymon Furman z zespołu Sierakówko, zaś tytuł najsympatyczniejszego zawodnika ligi zdobył Leszek Zieliński z drużyny Szwagry. Pamiątkową statuetkę przedstawiającą splecione dłonie za pomoc w organizacji turnieju otrzymał Kazimierz Pawlisiak. Pamiątki za wsparcie organizatorów otrzymali Paweł Grabarz i Adrian Erdmann. Za wzorową obsługę sędziowską rozgrywek wyróżniono sędziów Rafała Patera i Marcina Pryszczewskiego.    

Podobne artykuły