Zwycięstwo oborniczanek w Poznaniu – 14 punktów Justyny Cieśli

POZNAŃ. Justyna Cieśla zdobyła aż 14 trafień w niedzielnym meczu I ligi kobiet w Poznaniu. Sparta Oborniki pokonała tam AZS AWF. Oborniczanki pod wodzą trenera Tomasza Konitza przystąpiły do tego zmobilizowane do walki o to, kto jest najlepszy w Wielkopolsce.

Do przerwy wynik utrzymywał się na pograniczu remisu, jednak drugie 30 minut, to prawdziwa deklasacja akademiczek i wręcz koncertowa gra Justyny Cieśli.

Ostatecznie w meczu I ligi piłki ręcznej kobiet Sparta Oborniki pokonała 30:21 AZS AWF Poznań. Sparta:  Marta Piętowska,  Dominika Walkowiak 2, Sandra Niedzielska,  Justyna Narożna 2, Justyna Cieśla 14, Natalia Przybysz,  Joanna Olenderek, Joanna Gładecka 5,  Joanna Jarysz 5, Magdalena Mieńko 2,  Marta Ratajczak.