Bajkowa pastorałka

OBORNIKI. W miniony piątek dzieci z przedszkola nr 1 Bajeczka dały na scenie Obornickiego Ośrodka Kultury wspaniały występ. Przy sali pełnej po brzegi, wystawiły pastorałkę ubarwioną elementami ze znanych bajek. Przedstawienie miało rzadko spotykany dotąd rozmach. Na scenie pojawiali się co raz nowi mali aktorzy. 

Piękne dekoracje i liczba grających w nich dzieci robiły wrażenie. Nie mniejsze wrażenie robiły dziewczynki śpiewające tak ładnie, że można ich było słuchać bez końca. Nic zatem dziwnego, że po niemal każdej kwestii sala nagradzała aktorów brawami. Reżyser przedstawienia poradził sobie nawet z wielbłądami i te wyglądały jak żywe. Prócz postaci znanych z pastorałek, w przedstawieniu zagrali przyjaciele znani z bajek lubianych przez dzieci i także witani gromkimi brawami. 

Do całości doskonale dobrano muzykę i przedstawienie musiało się spodobać wzruszonym mamom, tatom czy babciom. Oglądająca je widownia mogła nie do końca zdawać sobie sprawę ile pracy, prób i przygotowań wymagało to, czego efekt ostateczny oglądała na scenie. Na naszej stronie www.oborniki.com.pl. można zobaczyć tegoż fragmenty. 

Podobne artykuły