Z myślą o dzieciach z Bogdanowa

BOGDANOWO. W sobotę 20 grudnia dzieci z Bogdanowa odwiedził Gwiazdor. Przybyli do świetlicy najmłodsi mieszkańcy wsi w  wieku od 3 do7 lat, a tam otrzymali kolorowe paczki świąteczne wypełnione słodyczami i drobnymi upominkami. 

W bożonarodzeniowo przystrojonej sali zebrała się spora gromadka chętnych do zabawy maluchów. Gwiazdor był  świetnie przygotowany i każde z ponad siedemdziesięciorga dzieci otrzymało upominkową paczkę a także możliwość wylosowania jednej z przygotowanych zabawek. 

O świąteczny nastrój zadbały dzieci  z oddziału przedszkolnego szkoły podstawowej w Bogdanowie, które przygotowały wspaniałe występy. W organizację imprezy oprócz sołtysa Andrzeja Majkowskiego i rady sołeckiej zaangażowani byli także liczni mieszkańcy Bogdanowa. 

Świąteczną atmosferę zapewnili panowie Wojciech Nowicki i Grzegorz Rakowski. Z charakterystyczną swobodą i dowcipem imprezę poprowadził Tadeusz Ratajczak, natomiast nad sprawną organizacją zabaw dla najmłodszych czuwali państwo Szwedowie. Ich zasługą była także przepiękna aranżacja wnętrza świetlicy. 

W przygotowaniu świątecznych podarunków Gwiazdora wspomogli hojni sponsorzy z Bogdanowa, wśród których znaleźli się Maciej Bartecki, Jan Grzybowski, Fabian Janka, państwo Iwona i Tomasz Koczorowscy, Leszek Malesa oraz Mariusz Pawlaczyk. Za niezastąpioną pomoc, szczególne uznanie od Gwiazdora należy się także Marianowi Lembiczowi, oraz wszystkim osobom, które przygotowały słodki poczęstunek dla przybyłych gości.

Podobne artykuły