Napad na panią G.

ROGOŹNO. W czwartek 18 grudnia doszło w Rogoźnie do kolejnego napadu na pracownika placówki handlowej. Pisaliśmy o serii napadów niedawno a ostatnia sprawa dotyczyła rabunku w hurtowni budowlanej. Jak się zdołaliśmy dowiedzieć, nie był to jedyny napad tego dnia, którego dopuściła się najprawdopodobniej ta sama trójka bandziorów co na hurtownię i stacje paliw.  

Tym razem ofiarą padła pani G, prowadząca przy ulicy Wielkiej Poznańskiej popularny w Rogoźnie sklep z alkoholem. Dochodziła godzina 23:00, gdy pani G., zamknęła interes, zabrała utarg i ruszyła do domu. Jadąc na ulicę Za Jeziorem, nie zauważyła czy ktoś jechał za nią, czy nie. 

Gdy dotarła do swego domu czekali już na  nią bandyci. Kobieta wysiadła z samochodu, a jeden z nich podszedł szybko do niej i dotknął jej szyi paralizatorem. Kobieta porażona prądem o wysokim napięciu straciła orientację i możność poruszania. W tym momencie inny z napastników wyrwał jej torbę w której był utarg. 

Pani G., nie zdążyła przeliczyć jeszcze kasy, ale było to kilka do kilkunastu tysięcy złotych. Sprawcy napadu zbiegli. Nad Rogoźnem zawisł strach – kto będzie następny? 

Podobne artykuły