Drugie miejsce młodzików

GORZÓW. Sporym sukcesem zakończył się wyjazd drużyny młodzików Sparty Oborniki, prowadzonych przez trenera Grzegorza Kijka do Gorzowa. Chłopcy po bardzo zaciętych meczach zajęli drugie miejsce przegrywając w finale dopiero w serii rzutów karnych. 

W meczach grupowych młodzi zawodnicy Sparty odnotowali następujące wyniki: Błękitni Stargard Szczeciński – Sparta  1:0, Junior Różanki – Sparta 1:3, Chemik Police – Sparta 0:1, Sparta – Stal Szczecin 3:0. W półfinale spartanie spotkali się z Chemikiem Bydgoszcz i po zaciętym meczu wygrali 1:0.

W finałowym meczu zmierzyli się z UKP Zielona Góra. W regulaminowym czasie padł remis i o wszystkim decydowały rzuty karne. W tej loterii o jedną bramkę więcej strzelili zawodnicy UKP Zielona Góra i to oni zajęli pierwsze miejsce.  Warto również dodać, że Patryk Kosmowski został królem strzelców całego turnieju. 

W Gorzowie MKS Sparta Oborniki reprezentowali: Bartek Piekarski, Bartek Kalupa, Kryspin Moliński, Mikołaj Adamski, Patryk Kosmowski, Norbert Graczyk, Szymon Piekarski, Jakub Kąkol, Konrad Gilewski, Szymon Turostowski, Wojciech Gajewski, Kac- per Tomaszewski. 

Podobne artykuły