Zawody wędkarskie

OBORNIKI. 16 listopada na rzece Warcie w Obornikach odbyły się zawody wędkarskie o puchar kapitana sportowego koła. Wzięło w nich udział 43 wędkarzy z Obornik, Rogożna, Ryczywołu i Szamotuły. Pomimo niezbyt sprzyjających warunków atmosferycznych wyniki połowu ryb okazały się dobre. Puchar zdobył Karol Koszalik (1960g). Dalsze miejsca zajęli Andrzej Duda, Piotr Ast, Rafał Klasa, Artur Katowski, Mariusz Zalewski i Jan Kalicki.

Tego samego dnia przeprowadzona została w siedzibie zarządu okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Poznaniu wędkarska zgaduj – zgadula dla młodzieży. W grupie młodzieży do lat 16 zwyciężył Mikołaj Kołodziej z Obornik. W kategorii do lat 12 na drugim miejscu uplasował się Adrian Dąbrowski natomiast Szymon Dąbrowski był czwarty.

13 grudnia o godzinie 16,00 w sekretariacie koła  zarząd organizuje tradycyjne spotkanie seniorów przy choince. Znane są już wysokości opłat wędkarskich na rok 2009. Wynoszą one:  składka podstawowa 72 zł, składka członkowska 58 zł, wpisowe 25 zł, egzamin 25 zł, legitymacja 5 zł.

Podobne artykuły