Sukcesy obornickich tancerek

WRZEŚNIA, OBORNIKI. W otwartych mistrzostwach tanecznych Polski znaczący sukces odniosły tancerki z Obornik. Był to pierwszy start grupy „Cat Clan” Ilony Tadli w tak poważnym turnieju.

Młoda formacja wyjechała do Wrześni licząc na nawiązanie kontaktu z tanecznym światkiem a tym czasem odniosła ogromny sukces. Pięcioosobowa komisja, której przewodniczył Piotr Galiński orzekła, że Hip Hop – mini formacja dorosłych zajęła pierwsze miejsce grupa „Cat Clan” z Obornik. W jej składzie zatańczyła wicemiss Obornik Ilona Tadla oraz Weronika Rakoczy, Klaudia Koralewska, Kamila Konik, Daria Piejak, Daria Markowska i Morena Łuczak. W Hip Hop solo junior Klaudia Koralewska z Rożnowa zajęła w mocnej obsadzie doskonałe szóste miejsce a Weronika Rakoczy w Hip Hop solo senior była trzecia. Również trzecie miejsce przypadło w udziale obornickim seniorom w kategorii „Street Dance Show” a juniorom z formacji Cat Clan – Street Shile” piąte miejsce w tej samej klasie. 

We Wrześni dla ogromniej publiczności zatańczyły także Monika Matuszak, Monika, Majcurzak, Agata Jarzębowska, Martyna Kęsy i Kasia Lacu. Z dobrej strony pokazały się też juniorki: Sara Czaja, Klaudia Jankowska, Marta Garczarek, Lena Czarnota, Monika Kęsy, Nikola Pytel, Agnieszka Lacu i Karolina Wiśniewska. 

Podobne artykuły