Połajewo pożegnało swojego skarbnika

POŁAJEWO. 10 października mieszkańcy Połajewa zgromadzeni w kościele św. Michała i na cmentarzu parafialnym, gdzie pożegnali długoletnią skarbnik gminy Połajewo Małgorzatę Grabarz. Małgorzata Grabarz odeszła po długiej i ciężkiej chorobie 7 października w wieku 49 lat.

Od 13 lat zatrudniona była w urzędzie gminy w Połajewie. Była osobą bez reszty oddaną pracy, którą wykonywała. Nawet będąc na skraju wyczerpania pojawiała się w pracy, niemal do końca… Straciliśmy doświadczonego skarbnika, bezkompromisowego przeło- żonego, a przede wszystkim koleżankę, na co dzień spotykaną w pracy od wielu lat – oświadczyli złączeni w smutku z najbliższą rodziną wójt  i pracownicy urzędu. 

Uroczystości pogrzebowe zgromadziły wiele osób. Nad grobem zmarłej głos zabrał wójt Stanisław Pochyluk, który w kilku słowach nakreślił drogę zawodową Małgorzaty Grabarz i w uznaniu jej pracy stwierdził, że bardzo trudno będzie ją zastąpić. Zmarła na zawsze pozostanie w pamięci kochających chrześniaków, rodziny i współpracowników. 

Podobne artykuły