Porażka w Objezierzu na inaugurację A-klasy

OBJEZIERZE. W pierwszym meczu w A-klasie Orkan podejmował Rzemieślnika Kwilcz. Goście wygrali 2:1, jednak zanim sędzia odgwizdał początek zawodów, przedstawiciel WZPN-u wręczył Orkanowi puchar za awans do A-klasy.

Już w drugiej minucie Orkan mógł prowadzić po strzale Morki, jednak trafił on w słupek. Dalsza minuty pierwszej połowy należały już do gości, którzy dwukrotnie pokonali Rafała Chudzinskiego – w 29 i 43 minucie. Tuż przed przerwą groźnej kontuzji doznał Krystian Morka, którego zmienił Alan Szymański.

Sporym utrudnieniem dla nas był dość silny wiatr. Po przerwie sytuacja nieco się zmieniła. Orkan częściej był przy piłce i stworzył więcej sytuacji podbramkowych, niż w pierwszej połowie. W 58 minucie Senger pokonał w końcu bramkarza gości strzelając efektownie głową. Mimo usilnych starań, szczególnie w końcówce spotkania, była to jedyna bramka dla Orkanu w tym meczu.

Orkan: Rafał Chudziński,Łukasz Budziński, Michał Stachowiak (86 min. Wojciech Chudziński), Wojciech Mitręga, Piotr Piotrowicz, Błażej Jastrząbek (72 min.  Krzystof Chudzinski), Tomasz Chudziński, Krzysztof Oleksiuk, Dariusz Senger, Krystian Morka (44 min. Alan Szymanski).