Ku końcowi wakacji

POŁAJEWO. Już w tym tygodniu zakończą się „Coolturalne Wakacje” dla dzieci wypoczywających na terenie gminy Połajewo. Zajęcia zakończą się wycieczką i piknikiem na łące. Na ostatnie dni przygotowano wiele konkursów, w których będą mogły zdobyć jedną z kilkudziesięciu nagród. Zakończył się również cykl wyjazdów. Ostatni wyjazd do Poznania odbył się we wtorek 5 sierpnia. Tym razem dzieci spędziły kilka pouczających i przyjemnych chwil w Muzeum Archeologicznym w Poznaniu. Niestety w tym dniu z powodu silnego wiatru zastrajkowały poznańskie koziołki i nie pokazały w pełni swojego show ustawionym w grupie turystów małym połajewianom. Nie zawiodła za to Bamberska i gołębie na Starym Rynku. 

O ile wietrzna pogoda dawała się we znaki małym podróżnikom w Poznaniu, o tyle miłośnicy wodnych kąpieli wyjeżdżający co piątek z GOK-iem na czarnkowski odkryty basen, mogli już na pogodę tylko narzekać. Wyjazd był bardzo udany – dzieci miały przynajmniej cały basen dla siebie. 

Ostatni wyjazd 19 sierpnia do parku dinozaurów w Rogowie. Organizatorzy już dziś zapraszają dzieci na moc atrakcji czekających na dzieci w wakacje 2009 roku.

Podobne artykuły