Boss rogozińskich dilerów za kratkami

ROGOŹNO. Jak niedawno pisaliśmy, policjanci z Szamotuł zrobili nalot na dilerów narkotyków z Rogoźna. Gdy przyjechali po nich, jeden i to najważniejszy z nich zdołał zbiec.  Wszczęto poszukiwania. W minionym tygodniu ukrywający się handlarz sam przyszedł na rogoziński komisariat policji by się oddać ręce stróżów prawa. Jak twierdzi, nie miał już sił się dłużej ukrywać a do tego miał wiedzę, że to i tak niczego nie załatwi. 

Na jego decyzję o ujawnianiu się wpłynęła zapewne akcja policji na 11 osobową grupę handlarzy narkotyków. Była to co prawda grupa związane głównie z Poznaniem, ale współpracująca z innymi grupami. Podczas zatrzymania zabezpieczono kilogram marihuany, broń pneumatyczną i dwadzieścia tysięcy złotych. Zatrzymani są mieszkańcami Poznania, mają od 21 do 32 lat. Mężczyźni sprzedawali marihuanę, amfetaminę i ekstasy w poznańskich pubach, dyskotekach i przed szkołami. 

Podobnym towarem handlował wraz ze swymi ludźmi mieszkaniec ulicy Łąkowej w Rogoźnie. – Im szybciej odsiedzę, tym prędzej będę wolny, miał powiedzieć na koniec. Tu się aż ciśnie pytanie – a co potem? Na razie za handel narkotykami grozi mu do 10 lat więzienia.

Podobne artykuły