Irena Jarocka gwiazdą dni Ryczywołu

RYCZYWÓŁ. Niezwykle bogato zapowiadają się tegoroczne dni Ryczywołu, jak zwykle organizowane na początku sierpnia. Rozpoczną się od dnia sportu, który zaplanowano na sobotę 9 sierpnia. Wówczas odbędą się rozgrywki o puchar wójta w piłce nożnej, piłće ręcznej, siatkówce plażowej oraz tenisie stołowym. Organizatorzy zapraszają do udziału drużyny reprezentujące poszczególne sołectwa, ale także każde inne, także spoza terenu gminy. Zgłoszenia drużyn będą przyjmowane do 29 lipca przez Janusza Figla – w urzędzie gminy Ryczywół, tel. 0672837002 wew. 18 

Główne obchody święta będą miały miejsce w niedzielę 10 sierpnia. Wszystkie imprezy odbywać się będą na ryczywolskim stadionie. 

Już dzisiaj wiadomo, że o godzinie 14 wystawoiny zostanie teatrzyk dla dzieci zatytułowany „Doktor Dolittle i przyjaciele”. Na godzinę 16 zaplanowano występ kabaretu Antosia Szprychy.

Główną atrakcją tegorocznych dni Ryczywołu bedzie koncert gwiazdy – Ireny Jarockiej. Zaplanowano go na godzinę 18. Po nim, mniej więcej od godz. 20 przewidziano zabawę taneczną pod gwiazdami – do białego rana.

Za naszym pośrednictwem organizatorzy zapraszają do Ryczywołu wszystkich zainteresowanych dobrą zabawą . 

Podobne artykuły