Wielkopolskie nagrody jakości dla oborniczan

GMINA OBORNIKI, POZNAŃ. Podczas kolejnej tradycyjnej gali, jaka miała miejsce w Pałacu Działyńskich w Poznaniu, uhonorowano finalistów konkursu o Wielkopolską Nagrodę Jakości. 

W kategorii organizacje publiczne, Szpital Rehabilitacyjno-Kardiologiczny w Kowanówku otrzymał wyróżnienie I stopnia za wybitne osiągnięcia w „zarządzaniu przez jakość”. Warto dodać, że lecznica z Kowanówka od dawna cieszy się bardzo dobrą opinią pacjentów i to nie tylko z terenu powiatu obornickiego, ale całej Wielkopolski, a także i dalszych zakątków kraju. Atutem szpitala jest doskonale przygotowana kadra lekarska z długoletnim doświadczeniem i podbudowana takim autorytetem jak profesor Tomasz Siminiak. 

Staraniem dyrektora placówki poprawia się też wyposażenie lecznicy w sprzęt. Są wciąż unowocześniane budynki szpitalne, w których udało się połączyć harmonijnie starą substancję z nowoczesną funkcją. W imieniu placówki nagrodę odebrał dyrektor Michał Manicki.

Tego samego dnia i w tym samym miejscu uhonorowano certyfikatem „Wielkopolska Jakość” firmy: Hydro-Service Zakład Montażu i Konserwacji Urządzeń Wodno-Kanalizacyjnych i Ogrzewania Jana Kozaka oraz firmę handlową Krzysztof Nadstaga z Dąbrówki Leśnej. 

Jan Kozak odebrał szczególne wyróżnienie za ,,profesjonalizm w wykonawstwie instalacji sanitarnych i grzewczych oraz za budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami’. Jego firma jest dobrze znana w Obornikach i nie tylko. Wykonuje z powodzeniem większe zlecenia jak wodociągowanie wsi oraz mniejsze jak serwis urządzeń gazowych. 

Dobra jakość, terminowość i życzliwość w kontaktach z klientami zostały dostrzeżone i nagrodzone. Podobnie było w przypadku firmy pana Krzysztofa Nadstagi. 

Otrzymała ona certyfikat za kompleksowość w obsłudze klientów oraz za zaangażowanie w budowanie strategii firmy i dbałość o rozwój zawodowy pracowników.

W uroczystej gali uczestniczyli przedstawiciele władz gminy i powiatu, nie szczędząc gratulacji i życzeń dalszych podobnych wyróżnień laureatom dla których certyfikaty mogą stać się dowodem na słuszność kierunku, w jakim dotąd podążały.

Podobne artykuły