Wakacyjna oferta dla dzieci

POŁAJEWO. Dzieci, które nie wyjeżdżają akurat na wakacje wcale nie muszą się nudzić. W Połajewie zorganizowano dla nich nieodpłatne półkolonie, na których mogą dobrze się bawić i obcować z rówieśnikami. Gminny Ośrodek Kultury w Połajewie od kilku lat prowadzi w okresie letnim cykl spotkań dla dzieci w wieku szkolnym pod hasłem „Coolturalnych Wakacji”. Tym razem  będą to „Wakacje z Uśmiechem” z racji przypadającej w tym roku 60. rocznicy powstania idei Orderu Uśmiechu. 

Zajęcia będą trwały od poniedziałku 14 lipca do środy 13 sierpnia, a odbywać się będą codziennie w godzinach 1100-1400. Na milusińskich każdego dnia czeka moc atrakcji. Spotkania są podzielone na dwie części: zabawy w plenerze oraz zajęcia tematyczne (plastyczne, teatralne, biblioteczne i filmowe), dzieci otrzymają również jeden posiłek. Dzieci wybiorą się również na pieszą wycieczkę i poznają pracę strażaków. Dodatkowo w ramach zajęć za dodatkową opłatą będzie można uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach organizowanych poza Połajewem. W każdy wtorek za jedyne 5 zł. dzieci mogą wziąć udział w zamkowym lecie dla dzieci organizowanym przez CK Zamek w Poznaniu, czyli spotkaniach z filmem, muzyką i teatrem (wyjazdy o godz. 9.00 sprzed GOK-u). Piątki są dniem wyjazdów na basen do Czarnkowa. 

Trzeba tylko zapisać się i wpłacić 6 złotych. Dla dzieci, które nie skorzystają z wyjazdów przewidziano projekcje filmów edukacyjnych w GOK-u w tym samym czasie. Dodatkowo organizatorzy planują zorganizowanie rodzinnego wyjazdu do ZOO i do kina, wszystko zależy od chęci i czasu wolnego rodziców. Warto skorzystać z oferty GOK-u, bo wakacje to na pewno nie czas na nudę. 

Podobne artykuły