Boleniowy puchar Warty

OBORNIKI. Na Warcie w Obornikach odbyły się zawody spiningowe. „Boleniowy puchar Warty"  przypadł w ręce Marianowi Kucowi który złowił bolenia o wadze  1.030  gram. W klasyfikacji punktowej zawodów zwyciężył  Henryk Dąbrowski, z wynikiem  5.400  pkt. 

Natomiast na jeziorze Lesionki zorganizowano zawody dla emerytów i rencistów. Najlepszym wędkarzem okazał się Bogdan  Sawiński. 

Zarząd  obornickiego koła Polskiego Związku Wędkarskiego 19 lipca na rzece  Warcie koło "Gumy"  organizuje zawody wędkarskie o największą rybę w 7 gatunkach.  Zbiórkę i zapisy uczestników przewidziano nad wodą o godzinie  12. O godz. 18,00  na  zapleczu firmy „Guma" państwa Ewy i Andrzeja Wicherków  rozpocznie się biesiada wędkarska. 

27 lipca na wyrobiskach pożwirowych odbędą  się  młodzieżowe zawody  wędkarskie. Zapisy  na miejscu zawodów. Na 10 lipca przewidziano  organizację zawodów wędkarskich dla seniorów o Puchar Lata. Ustalono miejsce rozegrania konkursu  wędkarskiego – jez. Stare. Zapisy w sekretariacie koła 4 sierpnia w  godzinach  18-20. 

Podobne artykuły