Końcowe tabele piłkarskie

ZIEMIA OBORNICKA.  Poniżej końcowe tabele piłkarskie sezonu 2007/2008

 

klasa okręgowa Poznań wschód

1. Grom Plewiska        26    63

2. Zjednoczeni Trzemeszno     26     55

3. Polonia Środa     26     53 

4. 1922 Lechia Kostrzyn     26     44

5. Huragan Pobiedziska     26     39

6. Warta Śrem         26     39

7. Piast Kobylnica         26     36

8. Kotwica Kórnik         26     34 

9. Kłos Zaniemyśl         26     31

10. Phytopharm Klęka     26     24

11. TPS Winogrady (Poznań)     26     23

12. Polonia Poznań         26     23

13. Vitcovia Witkowo     26    20

14. Wełna Rogoźno         26     18

 

 

klasa A  grupa Piła 1

1. Płomień Połajewo         26     61

2. Korona Stróżewo         26     51

3. Sokół Drawsko         26     44

4. Energo-Efekt Trzcianka     26     44

5. Huragan Młynkowo     26     42

6. Orkan Śmiłowo         26     41

7. Iskra Wyszyny         26     41

8. Zryw Romanowo         26     38

9. Kłos Budzyń         26     32

10. Acer Miały         26     31

11. LKS Huta Szklana     26     30

12. Noteć Dziembowo     26     25

13. Orzeł Pęckowo         26     23

14. Sokół Gębice         26     14

 

klasa A grupa Poznań II

1. 1.FCL Lusowo         22     46

2. Świt Piotrowo         22     46

3. Spójnia Strykowo         22     40

4. Wielkopolska Komorniki     22     39

5. Kłos Gałowo         22     35

6. Stella Luboń         22     34

7. Orzeł Granowo         22     34

8. LZS Wronczyn         22     34

9. Rokita Rokietnica         22     24

10. Warta Obrzycko         22     24

11. Tęcza Skrzynki         22     12

12. Rożnovia Rożnowo     22     10

 

 

klasa B grupa Poznań II

1. Orkan Objezierze         22     55

2. Orzeł Słopanowo         22     49

3. Złoci Złotkowo         22     43

4. Suchary Suchy Las         22     37

5. Tęcza Lulin         22     35

6.  Arka Kiekrz         22     31

7. Matrot Kąsinowo         22     30

8. GKS Golęczewo         22     29

9. Odlew Poznań         22     29

10. LZS Obrowo         22     26

11. KS Gaj Wielki         22     11

12. LKS Baborówko         22     1

Podobne artykuły