Nadal giną auta

ROGOŹNO, OBORNIKI. Zdecydowanie zmniejszyła się liczba kradzieży samochodów. O przyczynie tego można by napisać osobny artykuł. Nie znaczy to jednak, że złodzieje samochodowi zniknęli. Przykładem ich aktywności może być choćby jeden tydzień czerwca. 

W niedzielę 15 –go około godziny 23:00 z niestrzeżonego parkingu przyblokowego przy ulicy Kościuszki w Rogoźnie skradziono samochód koloru srebrnego marki VW Golf IV 1.9 TDI. Pojazd posiadał zabezpieczenia fabryczne ale nie ubezpieczony w zakresie AC. Stratę w wysokości 25.500 złotych poniosła mieszkanka Rogoźna. 

Następnego dnia około godziny 22:00 z zaparkowanego na ulicy Piłsudskiego w Obornikach samochodu Honda Accord skradziono wszystkie koła o łącznej wartości 3000 złotych. Szkodę poniosła mieszkanka Obornik. Kolejnego dnia, 17 czerwca o godzinie 23:00 dokonano kradzieży z nie zamkniętej posesji przy ulicy II Armii Wojska Polskiego w Rogoźnie samochodu Jeep Grand Cherokee koloru granatowego. Stratę, jaka dotknęła mieszkańca Rogoźna wyceniono na kwotę 42.000 złotych.

Podobne artykuły