Grand Prix Wielkopolski w Obornikach

OBORNIKI. Już po raz V rozegrany został w ramach imprez Dni Obornik turniej par w brydżu sportowym. Wysoki poziom rozgrywek i sprawna organizacja poprzednich zawodów skłoniły PZBS do wprowadzenia obornickiego turnieju do szablonu kalendarza imprez w ramach cyklu Grand Prix Wielkopolski. Ta decyzja zapewniła uczestnictwo w nim wielu utytułowanych zawodników. 

Uroczystego otwarcia rozgrywek toczonych w gościnnych progach restauracji Casablanka dokonała burmistrz Anna Rydzewska. Nad sprawnym przebiegiem rozgrywek czuwali sędziowie OZBS z Piły wspomagani przez ekipę działaczy z TB Takrys Oborniki. 

W rozgrywkach uczestniczyło 82 zawodników a zwycięzcami zostali: J. Nowak Poznań i K Omennik Gdańsk. Dalsze miejsca zajęli L Kwiatkowski, A Mazurek oraz W Kwiatkowski i W Nowak z Poznania. Najlepszą para z Obornik byli Jan Kalicki i Adam Misiak. Najlepsi otrzymali nagrody wręczane im przez wiceprezesa TB Takrys Krzysztofa Barteckigo. Na koniec gospodarz obiektu Waldemar Stachowiak podjął gości obiadem.

Podobne artykuły