Zgwałcona 22-letnia autostopowiczka

OBJEZIERZE, URBANIE, OBORNIKI. 7 czerwca o godzinie 19:35 w Objezierzu dwudziestodwuletnia mieszkanka powiatu obornickiego zgłosiła policji, że została zgwałcona. 

Według jej relacji zatrzymała, jako autostopowiczka, w miejscowości Urbanie samochód. Kierujący nim mężczyzna obiecał podwieżć ją.  

Podczas jazdy kierujący samochodem niezidentyfikowany dotąd mężczyzna zjechał z drogi do lasu w okolicy Objezierza, a następnie używając siły zdjął z niej bieliznę. Jak relacjonowała dziewczyna mężczyzna zmusił zmusił ją do różnych czynności seksualnych. 

Bezbronna dziewczyna została przemocą przymuszona do seksu oralnego, po czym mężczyzna używając siły skłonił ją do odbycia stosunku płciowego. 

Po dokonaniu tego sprawca jeździł z pokrzywdzoną po terenie gminy, a gdy w Obornikach oddalił się z pojazdu, dwudziestodwulatka wysiadła i uciekła. 

Z uwagi na oficjalne zgłoszenie dokonania zgwałcenia, przeprowadzono badania ginekologiczne, które wykazały, że faktycznie doszło do stosunku dopochwowego i oralnego. Zabezpieczono pobrane wymazy oraz bieliznę poszkodowanej. 

Policjanci z komendy w Obornikach  bardzo ostrożnie podchodzą do sprawy, nie wykluczając przy tym żadnego scenariusza. Jak zdołaliśmy się dowiedzieć, na chwilę obecną jest jeszcze za wcześnie, by stawiać jakiekolwiek tezy oraz wskazywać ewentualnego sprawcę.

Podobne artykuły