Orkan Objezierze awansował do A klasy

OBJEZIERZE. Orkan Objezierze, pomimo niedzielnej porażki w Golęczewie z tamtejszym GJKS 2:3, zapewnił sobie awans do A klasy. W tabeli ligowej wyprzedził Orła Słopanowo i Złotych Złotkowo.

Już w 5 minucie meczu w Golęczewie Michał Stachowiak obejrzał czerwoną kartkę.  Zaraz też po rzucie wolnym gospodarze objęli prowadzenie. Kolejne bramki dla Golęczewa padły w 17 i 20 minucie. W 64 minucie czerwoną kartkę dostał następny zawodnik Orkanu, Hubert Wencel – w tym przypadku razem z zawodnikiem gospodarzy. W 78 minucie pierwszą bramkę dla Objezierza strzelił Dariusz Senger, dobijając po rzucie wolnym. Dziesięć minut później po jego wrzutce z lewej strony strzelił bramkę głową Krystian Morka. Piłkarzom z Objezierza nie starczyło jednak czasu na wyrównanie.