Spartakus drugi

ROŻNOWO. W minioną sobotę rozegrano w Rożnowie turniej piłki siatkowej dziewcząt. Brały w nim, udział zespoły z Janowca Wlkp, Suchego Lasu, Energetyka Poznań i UKS Spartakus Rożnowo. Poziom był wyrównany a gra emocjonująca. Puchar zdobyły dziewczęta z Janowca. 

Turniej zorganizowano przy pomocy finansowej starostwa powiatowego, OCS, firm Królczyk, Denar,  Zibi- Don Zbigniewa Lupy i firmę państwa Chylińskich. Obecny na meczach wicestarosta Gronostaj powiedział, -nie byłoby turnieju, gdyby nie działanie Dariusza Ciszaka. Tu warto przypomnieć, że pan Darek stworzył sekcję siatkówki, trenuje dziewczęta ze Spartakusa i to tak dobrze, że zajęły w silnej obsadzie drugie miejsce. Gratulowała im tego sukcesu dyrektor zespołu szkół Dorota Stypuła wyrażając przy tym nadzieję, że w kolejnej edycji zajmą miejsce pierwsze. 

W nagrodę za osiągnięcia sportowe, postawę i dbałość o dobre imię szkoły obiecała im wzorowe oceny ze sprawowania. Turniej przebiegł sprawnie i był dobrze zorganizowany. Za pucharem dla Rożnowianek w kolejnych rozgrywkach kciuki trzymać będzie także nasza redakcja. 

Podobne artykuły