Będą nowe szatnie

POŁAJEWO. W połajewskim parku krajobrazowym już wkrótce staną nowe szatnie. Nowa gminna inwestycja zakłada wykonanie budynku wielofunkcyjnego na stadionie sportowym w Połajewie, położonym przy samym parku. Obecnie stojący budynek zostanie zmodernizowany a w zasadzie zbudowany od nowa. Powierzchnia zabudowy nowego obiektu będzie wynosiła ponad 120 metrół, z czego106 to powierzchnia użytkowa. 

W zaprojektowanym budynku wielofunkcyjnym przewiduje się takie pomieszczenia jak dwie blisko dwudziesto- metrowe szatnie z łazienkami i prysznicami, WC – również dla niepełnosprawnych, pokój sędziowski, sala kuchenna oraz pomieszczenie magazynowe. Projekt jest ambitny, a ten kto kiedykolwiek korzystał z szatni na stadionie wie, że modernizacja budynku jest konieczna. Już trwają przygotowania do remontu, choć termin składania ofert na drodze przetargu mija dopiero 3 czerwca. Sprzed starych szatni zniknął już płotek okalający rosnące tam krzewy ozdobne i tylko patrzeć, kiedy plac przed stadionem zamieni się w plac budowy. 

Nowy obiekt stanie jeszcze przed gminnymi dożynkami, a jego funkcjonalność będą mogli potwierdzić nie tylko sportowcy, ale też przebierający się tam artyści.

Podobne artykuły