W sprawie zatrudnienia

RYCZYWÓŁ. Po zeszłotygodniowej informacji z sesji rady gminy Ryczywół o zatrudnieniu się członka zarządu powiatu Jana Molskiego (SLD) w gminnym internetowym centrum edukacyjno oświatowej w Ryczywole, zainteresowany stanowczo wszystkiemu zaprzeczył. Oburzony poinformował nas, że cały tekst jest nieprawdą i ma na to papiery. 

Nie pracuje we wspomnianym centrum, ale zatrudniła go tam firma z Sopotu.  Owszem nie jest informatykiem, jest za to pedagogiem. Informatykiem jest jego kolega, pan Łatka. Co on tam wobec tego robi, tego nie wyjaśnił. Zapytany, czy pobiera pieniądze i w jakiej kwocie odpowiedział sarkastycznie: płaci mi Unia i zarabiam tam krocie. Mam na wszystko papiery, zapewnił na koniec a potem starał się ustalić skąd mamy informacje o jego najnowszym zatrudnieniu. 

Obiecał, że jak nie powiemy po dobroci, to i tak to ustali, bo kazałem już Gackowi wytropić informatora. Pana Jana poprosiliśmy o przesłanie nam sprostowania bądź wyjaśnienia, jeśli w naszym tekście dostrzegł brak prawdy. Zawsze czynimy tak w przypadkach, gdy ktoś nam zarzuca błąd lub nieprawdę. Odpowiedział, że nic takiego nam nie prześle. Zastanawiamy się teraz, o co właściwie ten cały raban.

Podobne artykuły