Pokazowy zawrót głowy

ROGOŹNO. W minioną niedzielę w sali ośrodka kultury odbył się po raz drugi pokaz mody 2008. Kolekcję najnowszych trendów „obowiązujących” młodzież i osoby starsze mieli okazję zaprezentować wybrani przedstawiciele sześciu najczęściej odwiedzanych rogozińskich sklepów odzieżowych. 

Przy kawie, chłodnych napojach, słodkościach i torcie zafundowanym przez Bajkę Barbary Szewczak, 150 osób zgromadzonych na sali podziwiało gustowne kreacje w szalonych kolorach na każdą porę dnia i nocy. Prezentowane stroje wieczorowe, koktajlowe oraz sportowe z odpowiednio dobranymi dodatkami. Programem towarzyszącym była premiera programu muzycznego „Taka miłość” w wykonaniu grupy teatralnej TO MY. 

Ukazane w nim różne oblicza miłości – od wzlotu po niebo i niewyobrażalnego szczęścia aż do nienawiści i ogromnego bólu. Punktem kulminacyjnym niedzielnego spotkania było losowanie darmowych zabiegów w Akademii Wellmess, która promuje odmładzającą linię kosmetyczną nie tylko dla pań. Program przygotowały instruktorki Ewa Szturmińska i Joanna Kania oraz sama Barbara Szewczak.     

Podobne artykuły